خطا‌‌ها‌ی زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.2.34 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رشید نکاز یکی از سرمایه داران بزرگ فرانسه
#1
آقای رشید نکاز مسلمانی فرانسوی و الجزایری الاصل بوده و هم اکنون یکی از سرمایه داران بزرگ فرانسه به شمار میرود؛
هنگامی که مجلس فرانسه قانون جریمه کردن زنان محجب(نقاب دار) را تصویب کرد،

[عکس: 1_13413143-b.jpg]

ایشان اعلام نمود :

خواهران مسلمانم حجابشان را بپوشند
و نگران جریمه نباشند چون من جریمه تمام آنان را پرداخت میکنم.


او در اولین اقدام خود یک میلیون یورو را در حسابی مخصوص این قانون مغرضانه قرار داد و این حساب را به تمام مراجع مربوطه جهت پرداخت جرایم حجاب معرفی نمود.

تاجر فرانسوی جریمه دو زن بلژیکی روبنده پوش را پرداخت و اعلام کرد که فرانسه و بلژیک را برسر ممنوع کردن پوشش روبنده به دادگاه می کشد.

به نقل از رویترز، رشید نکاز تاجر فرانسوی صندوقی را با بودجه یک میلیون یورو راه اندازی کرده تا  جریمه پوشش صورت زنان روبنده پوش را پرداخت کند و نخستین پرداخت آن روز چهارشنبه 26 مرداد ماه در بروکسل برای دو زن روبنده پوش صورت گرفت.
وی در جمع خبرنگارانی که در مقابل دفتر شهرداری در بروکسل جمع شده بودند گفت: فرانسه و بلژیک تصمیم به ممنوعیت این پوشش کرده اند

[عکس: 1_77638457931256475417.jpg]

و براساس آن آزادی زنانی که از این پوشش استفاده می کنند را نقض کرده اند.ین تاجر فرانسوی در حضور دو زن روبنده پوشی که جریمه آنها را پرداخت کرده بود گفت: من این قانون را غیرقابل قبول می دانم و اعتقاد دارم که این دولتهای اروپایی با تصویب این قانون حقوق فردی را نادیده گرفته است.قانون بلژیک برای ممنوعیت پوشش برقع و روبنده در اماکن عمومی ماه پیش اعمال شد.فرانسه نخستین کشور اروپایی بود که ماه آوریل این قانون را تصویب کرد.

نکاز درنظر دارد هر دو کشور را به یک چالش حقوقی بکشاند و در این رابطه گفت: علیه دولتهای فرانسه و بلژیک
در دادگاههای ملی آنها شکایت کرده و پس از آن شکایت خود را به دادگاه حقوق بشر می برد تا برای نقض حقوق فردی مورد محاکمه قرار گیرند -
پاسخ


پیام‌های این موضوع
رشید نکاز یکی از سرمایه داران بزرگ فرانسه - توسط moaven - 07-02-2017, 11:42 PM

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان