امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهار غفارزاده مدلینگ حجاب اسلامی
این روزها شاهد فعالیت صفحاتی در اینستاگرام هستیم که متعلق به بانوانی با دغدغه حجاب است. صفحاتی که به خانم‌ها طرز صحیح پوشیدن لباس، مانتو و روسری را آموزش می‌دهند. بهار غفارزاده یکی از همین دخترانی است که در زمینه ترویج حجاب به صورت جدی فعالیت می‌کند و به تازگی ویدئوهای آموزشی بستن شال و روسری را هم در صفحه‌اش قرار می‌دهد. بهار متولد سال ۱۳۶۸ و دانشجوی ارشد مدیریت ورزشی است. علاوه بر این او مربی شنا و نجات غریق هم هست. غفارزاده دوره‌های مدلینگ اسلامی را در سال ۹۳ گذراند و در شوهای زنده ویژه بانوان که در آن سال‌ها با مجوز برگزار می‌شد نیز حضور داشت. این گفتگو در ادامه گفتگوهای «حجاب به روایت دختران ایرانی» منتشر می‌شود. گفتگوهایی که بدون قضاوت روایت‌گر ‌آدم‌هایی است که دست به انتخاب زده‌اند. شما نیز اگر تجربه مشابه‌ای در این زمینه دارید برایمان بیان کنید تا شاید کسی را در انتخاب بهتر یاری رساند. در ادامه گفت‌وگوی فردا را با این دختر فعال در زمینه حجاب اسلامی می‌خوانید. 

[عکس: 658814_679.jpg]

از کودکی به موضوع حجاب علاقه‌مند بودم
بهار درباره سابقه علاقه‌اش به موضوع حجاب اسلامی می‌گوید: «من تقریبا شش سال می‌شود که در حوزه مدلینگ اسلامی فعالیت می‌کنم. از اولین خاطراتی که به خاطر می‌آورم، همیشه به موضوع لباس علاقه‌مند بودم و برایم مهم بوده است. دنبال این موضوع می‌رفتم و اهمیت می‌دادم که چه چیز را با چه چیز بپوشم. من در یک خانواده مذهبی بزرگ شدم. همیشه دغدغه من این بوده؛ در عین اینکه حجاب داشته باشم، بتوانم لباس‌های خوب، شیک و به روز بپوشم.»
پاسخ

پیام‌های این موضوع
بهار غفارزاده مدلینگ حجاب اسلامی - توسط aliqwer110sho - 04-04-2018, 10:03 PM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان