امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه List category post
#1
نمایش مطالب یک دسته با افزونه List category posts

با افزونه List category posts می توانید مطالب یک دسته خاص را با کد کوتاه [catlist] در مطالب و برگه های خود نمایش دهید . همچنین با استفاده از ابزارک افزونه ، می توانید لیست مطالب یک دسته خاص را در سایدبار سایت خود نمایش دهید .

List category post به شما این امکان را می دهد که مطالب یک دسته خاص را با استفاده از یک کد کوتاه ساده و کاربری ، در مطالب و یا برگه خود لیست کنید . برای نمایش لیست مطالب در یک برگه کافی است کد کوتاه زیر را در برگه وارد کرده تا مطالب آخر دسته نمایش داده شوند :


کد:
[catlist id=1]
کد:
[catlist name="news"]

این کد کوتاه از دو متغیر ساده id و name برای نمایش مطالب پشتیبانی می کند ، به عنوان مثال برای نمایش مطالب دسته ای با شناسه ۱ کافی است از کد اول استفاده کنید . همچنین برای نمایش مطالب یک دسته با نامک News نیز می توانید از کد دوم استفاده نمایید .
با استفاده از متغیر numberposts نیز می توانید تعداد مطالبی را که می خواهید نمایش داده شوند را مشخص کنید . به عنوان مثال ، کد کوتاه زیر باعث می شود که ۱۰ مطلب از دسته با شناسه ۱ نمایش داده شود :

کد:
[catlist id=1 numberposts=10]

اگر می خواهید مطالب چند دسته نمایش داده شود ، کافی است که شناسه یا نامک دسته ها را با استفاده از علامت “,” از هم جدا کنید ، به دو نمونه زیر توجه کنید :

کد:
[catlist id=17,24,32]
کد:
[catlist name=sega,nintendo]

البته این افزونه از متغیرهای پیشرفته تری نیز پشتیبانی می کند ، برای دیدن لیست همه متغیرها به این لینک مراجعه کنید .
یکی دیگر از قابلیت های این افزونه امکان استفاده از ابزارک برای نمایش لیست مطالب است . با استفاده از این قابلیت می توانید مطالب یک دسته خاص را در مکان ابزارک پذیر سایت خود نمایش دهید .

دانلود افزونه
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان